ART / Oil paintings / Oil painting 13568461
nr 1356 8461
OIL PAINTING
unidentified artist. No signature. Oil on canvas, 25x37cm,
Oidentifierad konstnär. Ej signerad. Olja på duk, 25x37cm
Condition: färgbortfall
800
SEK 300
Monday October 26 2020
at 18:48:01
21/10 14:00:41